Sponsorlu Bağlantılar

Symantec Mobile Security for Symbian Series 60 4.0 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Symantec Mobile Security for Symbian Series 60 4.0 İndir

Symantec Mobile Security for Symbian Series 60 4.0 İndir Symantec Mobile Security for Symbian Series 60 4.0 Download

Boyut : 386 Kb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
İşletim Sistemi : (Mobil) Symbian
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Symantec Corp.
Indir : Programı İndirmek İçin Tıklayınız…

Açıklama : Üreticiden : Kullanımı kolay, iki yıllık bir servis olan Symantec Mobile Security 4.0 for Symbian, smartphone’unuzu kablosuz tehditlerden korur. Symbian Series 60 veya 80 platformlarını kullanan, Nokia, Panasonic ve diğer önde gelen üreticilerin seçkin modellerinin de aralarında yer aldığı smartphone’larda virüsleri bulur ve temizler. Yerleşik bir firewall yetkisiz girişi bloklarken, LiveUpdate Wireless teknolojisi korumanızı kablosuz olarak güncel tutar.

Virüsleri, solucanları, Truva atlarını ve gittikçe gelişen zararlı kodları tespit edip otomatik olarak temizler.
Yerleşik firewall tüm gelen ve giden LAN/WAN iletişimini izleyerek şüpheli bağlantı girişimlerini bloklar.
Yüklenir yüklenmez, otomatik olarak virüs korumayı açıp zayıf portları kapatarak telefonunuzu korumaya alır.
Bir defa ödeyeceğiniz ücret, bu servisi iki yıl kullanmanızı sağlar.
LiveUpdate Wireless, yazılımı ve koruma güncellemelerini kablosuz olarak innDirebilmenizi sağlar.

Genel Özellikler :
Virüsleri tarar ve temizler.
Yetkisiz erişimi bloklar.
Korumanızı kablosuz olarak günceller.

Editörden :
Symbian 60 serisi işletim sistemi kullanan akıllı telefonları virüs, korsan (hacker) ve diğer tehditlerden korumak için geliştirilmiş mobil güvenlik yazılımıdır. Symantec Mobile Security, cep telefonunuza entegre antivirüs ve güvenlik duvarı sunuyor. Truva atı (trojan) ve solucanlara karşı üstün savunma yapan program, cep telefonunuza gelebilecek ağ tabanlı saldırılara karşı da önlem alıyor. Gerçek zamanlı otomatik ve isteğe bağlı virüs tarama özelliğiyle cep telefonunuzdaki dosyaları koruyor. Güvenlik duvarının tıpkı ZoneAlarm programına benzer bir işlevi bulunmakta. Gelen ve giden bağlantıları denetleyerek, izin veriyor ya da engelliyor. Program bünyesinde güncelleme desteği de barındırıyor. Mobil cihazınızı son çıkan virüslere karşı güncelleme yapmanız gerekiyor.

Not : Symantec Mobile Security for Symbian Series 60, sadece Symbian 60 serisi işletim sistemi bulunan cep telefonlarında çalışmaktadır. Symantec, programın Symbian OS
7.0s/8.0a platformunda çalışacağını belirtmiş. Uyum sağlayan cep telefonu modelleri : Nokia 6600, Nokia 6620, Nokia 6260, Nokia 7610, Nokia 6670 ve Nokia 6630, Panasonic x700, Panasonic x800

Kurulum : Programı kurmak için innDirdiğiniz *.SIS uzantılı dosyayı bluetooth teknolojisi, kızılötesi, data kablosu veya başka bir araçla cep telefonunuza aktarmanız gerekmektedir. Cep telefonunuza aktardıktan sonra, kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Programın deneme sürümünü 60 gün boyunca kullanabilirsiniz. Programın tam sürümünü satın almak isterseniz 44.95$ ödemeniz gerekmektedir.

44 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar