Sponsorlu Bağlantılar

Tetris Mobil Pocket PC Oyunu Kevtris 2.0 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Tetris Mobil Pocket PC Oyunu Kevtris 2.0 İndir

Tetris Mobil Pocket PC Oyunu Kevtris 2.0 İndir

Boyut : 561 KB
Kullanım İzni : Ücretsiz
İşletim Sistemi : (Mobil) Windows Mobile/Pocket PC
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Caywen
Indir : Programı indirmek için tıklayınız…

Açıklama. : Kevtris, bir zamanların vazgeçilmez oyunu Tetris’i Windows Mobile / Pocket PC platformlarında oynamanızı sağlayan, tamamen ücretsiz bir oyun. Özellikle yolculuk sırasında can sıkıntısına deva olan bu oyunla eski günleri yad edebilirsiniz.

Kevtris, oldukça güzel görünüşlü ve rengarenk kutucuklara sahip. Ayrıca her bölümde arkaplanların değişip yerine güzellerin gelmesi de bölüm geçme isteğimizi artıyor.

Oyunda kolay, orta ve zor olmak üzere üç seviye var. Oyunun güzel özelliklerinden bir tanesi de isteğinize bağlı olarak internete bağlanarak; yaptığınız skorları çevirimiçi olarak diğer oyuncularla karşılaştırabilmeniz. Bu şekilde ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuzu tüm dünyaya gösterebilirsiniz. Tüm bunların dışında, oyunda yön tuşlarını da özelleştirebilirsiniz.

Kurulum:

 • innDirdiğiniz .exe dosyasını yükleyin.
 • Program, Microsoft ActiveSync klasörünün altına, Kevtris klasörü olarak yüklenecektir. Bu klasördeki rarlı dosyayı cep bilgisayarınıza gönderin.
 • Gönderdiğiniz rarlı dosyayı çalıştırın. Ve oyun yüklendi.

  Not: Belirttiğimiz gibi oyunu çalıştırabilmek için bilgisayarınızda Microsoft ActiveSync olmalıdır. Eğer yoksa buradan yükleyebilirsiniz.

  68 görüntülenme

 • Benzer Yazılar

  Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

  Site İçi Arama
  Sponsorlu Reklamlar