Sponsorlu Bağlantılar

Köy Kurma Oyunu Village Sim (Palm OS) 1.1 İndir

Sponsorlu Reklamlar

Köy Kurma Oyunu Village Sim (Palm OS) 1.1 İndir

Köy Kurma Oyunu Village Sim (Palm OS) 1.1 İndir

Boyut : 2.4 MB
Kullanım İzni : Kullanım Kısıtlamalı
İşletim Sistemi : (Mobil) Palm OS
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : LDW Software
Indir : Programı indirmek için tıklayınız…

Açıklama. : Bir zamanlar güzel bir adada mutlu bir şekilde yaşayan kabile vardı. Büyük bir volkan adayı harap edene kadar her şey güzeldi. Volkan patlamasından az önce adadan kaçanlar şanslıydı. Tekneyle adadan kaçanlar, lavın ve ateşin harap ettiği adayı sadece seyrettiler. Denizde sürüklendikten sonra bir esrarengiz ada sahiline erişirler. Etrafı seyrederler. Belki her şeye rağmen iyi bir şansa sahiptiler…

Virtual Sim bir köy benzetim (simülasyon) oyunu. Bu sanal köyde küçük bir kabileye hayatta kalmanın temelini öğretmekle işe başlayabilirsiniz. Oyunun nesnesi bilgisayarınızda küçük bir köy kurmak. Bu küçük köyünüzde bulunan köylüler için yemek, barınma ihtiyacını karşılamak; teknolojik araştırma ve çeşitli hastalıklarla mücadele etmeyi öğretmelisiniz.

Programın 4 ana ekranı var.

 • Mini harita:
  Bu ekrandan tüm köye göz atabilirsiniz. Haritada istediğiniz konumu yaklaştırabilirsiniz. Ayrıca köyünüzde kaç kişi yaşıyor ve ne kadar yemek kaldığını görebilirsiniz.

 • Ana harita:
  Eylemlerin çoğunun gerçekleştiği bölüm.

 • Köylü ayrıntısı:
  Bu ekran üzerinde köylüleriniz hakkında ek bilgi öğrenebilirsiniz.

 • Köy teknoloji:
  Köylüleriniz üzerinden araştırma yapacağınız bölüm. Köyünüzün gelişimi için araştırma şart.

  Sistem gereksinimi:
  Palm, 5.0 ya da üstü işletim sisteminde çalışır. İnnDirdiğiniz klasör içinde bulunan gerekli dosya (Village Sim.prc) haricinde 3 ayrı müzik dosyası da bulunur.

  Burada yayınladığımız sürüm sadece 60 dakika boyunca oynanabilmektedir. Eğer oyuna devam etmek isterseniz 19.95$ ödemeniz gerekmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

  183 görüntülenme

 • Benzer Yazılar

  Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

  Site İçi Arama
  Sponsorlu Reklamlar