Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı Telefonlar İçin Call of Duty 2 Demo İndir

Sponsorlu Reklamlar

Akıllı Telefonlar İçin Call of Duty 2 Demo İndir

Akıllı Telefonlar İçin Call of Duty 2 Demo İndir

Boyut : 29.2 MB
Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı
İşletim Sistemi : (Mobil) Windows Mobile/Pocket PC
Dil : Ingilizce
Üretici Firma : Aspyr Media, Inc.
Indir : Programı indirmek için tıklayınız…

Açıklama. : Call of Duty serisi, şu ana kadar çıkmış 2. Dünya Savaşı oyunlarından en çok tutulanlarındandır. Özellikle Call of Duty 2, ilk çıktığında tüm dünyayı kasıp kavurmuştu. Artık şimdi, bu oyunun cep bilgisayarları için özel üretilmiş bir sürümü de var.

Aspyr tarafından, Windows Mobile, Pocket PC ve Akıllı telefonlar(Smartphone) için özel üretilen Call of Duty 2 oyunu, bilgisayarda olduğu gibi bu saydığımız platformlarda da grafik kalitesi bakımında oldukça iyi işler çıkartıyor.

Oyun, bilgisayardaki bölümlerin çoğuyla hemen hemen aynı özellikleri taşısa da, oyunu bu platformlarda oynamak ayrı bir zevk veriyor. Özellikle bu platformlardaki seslerin bilgisayardakine yaklaştığını söylemek gerek.

Oyunun bilgisayar sürümüyle ayrılan tarafları da var. Örneğin sağ alt köşede cephane durumunuz sürekli olarak gözüküyor. Bilgisayarda, sadece ateş ettiğiniz zaman cephane durumu görülebiliyordu. Bunun yanı sıra benzeyen özellikler ise; vurulduğunuzda ekran kırmızılaşıyor, görevler birbirine çok benziyor, bilgisayarda kullandığınız birçok silahın aynısını burada da kullanabiliyorsunuz.

Sonuç olarak, bir cep bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz varsa ve Call of Duty fanatiğiyseniz bu oyunu denemenizi öneririz.

Sistem Gereksinimleri :

Windows Mobile için;
● Windows Mobile 2003 veya Windows Mobile 5 yüklü bir cep bilgisayarı
● Bilgisayarınızdan cep bilgisayarınıza aktarmak için, bilgisayarınızda Microsoft ActiveSync 4.0’ın yanında Windows 2000, XP veya Vista yüklü olmalıdır.

Pocket PC için;
● 400 MHz Intel XScale® işlemci

Akıllı Telefonlar (Smartphone) için;
● 400 MHz Intel XScale® işlemci
● 28 MB Bellek (RAM)

Ayrıca bütün platformlar için 32 MB boş hafızanızın olması gereklidir.

Not: Oyunun tam sürümünü satın almak için buraya tıklamanız yeterlidir.

73 görüntülenme

Benzer Yazılar

Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.

Site İçi Arama
Sponsorlu Reklamlar